Pátek  10. 3. 2017

od 16,30 hodin

na Malém sále v 1. patře

 

 

ROZMANITÉ TVÁŘE MAROKA- Luboš Vránek 

 

Se známým cestovatelem a autorem cestopisných knih se tentokrát podíváte do Maroka, které nejsou jen plážové resorty. Naopak.
 

"Fascinovalo mne rozmanitými proměnami přírody od moře přes pouště, vysočinu, rokle, průsmyky i vysoké hory Atlasu. Udivující byly „duhové“ vodopády i putování oslími stezkami a srázy k vrcholu nejvyšší horyToubkalu.
Courání v písečných dunách i po tržištích s mnoha vůněmi koření, koberci a hlavně nádherně barevnou keramikou určitě zaujme každého návštěvníka a je jen dobře dát si pozor na nepřeberné množství záludností obchodníčků.

 

Jsem grafik a fotograf, miluji cestování, poznávací cesty a výpravy do dalekých zemí jsou mým největším koníčkem. Populární jsou má cestovatelská slideshow, v době vydání této knihy jezdím na besedy s pořadem o Íránu, kde dlouho zodpovídám zvědavé dotazy diváků. Při svých výpravách se snažím co nejdříve vstřebat místní zvyklosti, pochopit je nebo aspoň přijmout a cesta s otevřeným srdcem je pak mnohem zábavnější, laskavější a bezpečná. Rád se stýkám a diskutuji s místními obyvateli a nezřídka se stávám jejich hostem.

 

Knihy:

Malý průvodce Tuniskem

Persie - Zemí Boha a slunce

rozpracovaná je Albánie


Veletrh 2017

Místo konání: Kongresové centrum ALDIS
                   Termín konání: 10. - 11. 3. 2017

 

 

Infotour leták ke stažení

 
 

Kontakt

Kongresové centrum Aldis
Eliščino nábřeží 375
500 03 Hradec Králové
E-mail: mancova@aldis.cz
Tel.: +420 495 052 207, +420 602 460 681