Veletrh Infotour a cykloturistika

je největší veletrh cestovního ruchu v Královéhradeckém a Pardubickém kraji

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19. ROČNÍK VELETRHU INFOTOUR A CYKLOTURISTIKA SE KONAL  9.-10.3.2018

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          Návštěvníci 19.ročníku veletrhu Infotour a Cykloturistika našli opět ve dnech 9.–10.3.2018 v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové nabídky turistických možností  nejen  z celé České republiky,  ale již tradičně  přijeli se svými nabídkami  také vystavovatelé ze zahraničí – Polsko, Slovensko, Itálie, Ukrajina.

        Turisticky zajímavá místa nabídly Krajské úřady a Centrály cestovního ruchu všech krajů republiky, pouze s výjimkou Krajského úřadu Karlovarského a Ústeckého kraje. Města, destinační společnosti, lázeňské subjekty, hrady a zámky, hotely, atraktivní přírodní lokality, památkové rezervace, kempy, zábavní a vzdělávací areály pro děti, nabídky pro cykloturistiku.  Své novinky prezentovaly cestovní kanceláře a agentury.

      Téměř 130 vystavovatelů, velká návštěvnost veřejnosti a atmosféra stého výročí založení republiky – to je hlavní charakteristika letošního ročníku.

      Na veletrh se každoročně vrací nejen stálí  vystavovatelé, jejichž účasti si velice jako pořadatelé vážíme, ale je nám i velkým potěšením, že můžeme přivítat každý rok vystavovatele nové. Letos jistě byla pro návštěvníky přínosem  stále se rozšiřující turistická nabídka vystavovatelů ze Slovenska a Polska.

     Významné výročí naší republiky se neslo i v duchu některých výstavních expozic, tradičním večerním setkáním vystavovatelů či doprovodným programem odborné konference s názvem Čapek – Karel, Josef a Helena, světoznámá díla a obyčejný život neobyčejných osobností.

Historická prvorepubliková kavárna lákala návštěvníky k posezení s dobrou Vilémovou kávou, taktéž kávou s více jak stoletou tradicí.

      Již tradičním lákadlem pro návštěvníky byly cestovatelské besedy s losováním věcných cen, které každoročně věnují vystavovatelé, krátké komerční prezentace vystavovatelů, soutěže, kulturní doprovodný program, to vše se podílelo na příjemné atmosféře veletrhu.

 

Vstup na veletrh i doprovodný program byl opět ZDARMA

     Věříme, že též v letošním roce odcházeli návštěvníci spokojeni a vystavovatelům se podařilo navázat další kontakty a spolupráci.

Těšíme se na setkání na výročním 20. ročníku veletrhu  8-9.března 2019.

VIDEO Z ROČNÍKU 2018:

 

360° video s prohlídkou celého veletrhu zde: https://youtu.be/xuCK6AjI2Zk

 

    

         

  

  


 

 

 


 

 

Veletrh 2018

Místo konání: Kongresové centrum ALDIS
                   Termín konání 9. - 10. 3. 2018

 

 

Infotour leták ke stažení

 
 

Kontakt

Kongresové centrum Aldis
Eliščino nábřeží 375
500 03 Hradec Králové
E-mail: mancova@aldis.cz
Tel.: +420 495 052 207, +420 602 460 681